×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو

بیانیه موسسه سوما درخصوص انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در شهرستان صومعه‌سرا

موسسه سوما درخصوص انتخابات مهم مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی در شهرستان صومعه سرا بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما متن این بیانیه به این شرح است:

به نام نامی پروردگار عالمیان

انقلاب اسلامی ایران عزیزمان به عنوان بزرگترین پدیده قرن حاضر که با عنایت حضرت حق، خود را مدیون هدایت پیامبرگونه بنیانگذار کبیر انقلاب، مقام معظم رهبری و جانفشانی مردم سرافراز ایران می داند آماده حماسه سازی دیگری است تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید. روزها و شبها گذشتند تا به 7 اسفند ماه نزدیک و نزدیکتر شویم تا بتوانیم حماسه سیاسی دیگری را رقم بزنیم و اینک که در آستانه برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم، در این گذرگاه زمانی باید با چشمانی تیزبین و گوشهایی شنوا و بصیرتی دو چندان، انتخابات بسیار حساس مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی را پشت سر بگذاریم و سرنوشت خود و کشورمان را برای 4 سال آینده بیمه نماییم. از این رو آکادمی سوما نیز در این برهه حساس از تمامی آحاد جامعه برای حضوری پرشورتر و پرشعورتر دعوت می نماید تا در انتخابات جمعه 7 اسفند 94 با حضور در پای صندوق های رای قدرت حماسه آفرینی خود را به رخ جهانیان بکشند.

امروز وقت آن رسیده که مردم عزیز و فهیم ما در انتخاب فرد اصلح خیلی بیشتر از قبل احساس مسوولیت کرده و نکاتی را با دقت تمام مد نظر داشته باشند.
مردم عزیز ما باید کسی را انتخاب کنند که:

۱- التزام عملی به دین مبین اسلام، نظام، رهبری و قانون اساسی داشته باشد.
۲- کسی که به فکر منافع شخصی خود نباشد و برای حفظ منافع مردم و انقلاب بکوشد و با عملکرد خود آب به آسیاب دشمن نریزد.
۳- کسی که از مسوولیتش سواستفاده نکرده و با رانت خواری و ویژه خواری حق مردم را ضایع نمی کند.
۴- کسی که پس از رسیدن به مسند قدرت، گردن نزند چون دیده ایم گردن شکسته هایی را بعد از انتخابات که قبلا برای مردم گردن می زدند.
۵- کسی که به جای حکومت با زر و زور و تهدید و برکناری، بر قلبها حکومت کند.
۶- کسی که به جای تکیه بر ثروتمندان به خدای لاشریک تکیه کند و به جای به ثروت رساندن و توجه به عده ای معدود به همه افراد به طور یکنواخت و یکسان توجه داشته باشد.
۷- کسی که احترام به ملت را هرگز فراموش نکند چون پس از به قدرت رسیدن مجوز ورود به خانه ملت را همین مردم به ایشان داده اند پس هرگاه بخواهند میتوانند او را از خانه خود بیرون کنند.
۸- کسی که یادش نرود انقلابی ترین فرد انقلاب امام راحل است که هیچ حقی را برای خانواده خود قایل نشدند که بخواهند آنها را بر مسند قدرت بگذارند.
۹- کسی که به جای مقصر کردن دیگران، تقصیرهای خود را بشمارد و خود را اصلاح کند.
۱۰- کسی که فکر نکند می تواند بر مردمی حکومت کند که در اداراتش لبهای دوخته شده گرفتار نان با تکان دادن سر از شدت بغض در گلو خفه شده و با نگاه هایشان با انسان حرف می زنند.
۱۱- کسی که با اهل قلم و اهل فکر در کلیه امور مشورت کرده و فکر خود را وحی منزل نداند و دیکتاتورانه برخورد نکرده و خود وعده ای معدود را عالم و دانشمند نداند.
۱۲- کسی که شعور مردم را به بازی نگیرد و فکر نکند مردم سلام علیک کردنهای نزدیک انتخابات را متوجه نمی شوند.
۱۳- کسی که خود را استغفرالله خدا نداند و فکر کند سرنوشت مردم به دست او نوشته شده و نان مردم هم در کیسه ی او ذخیره شده است.
۱۴- کسی که فکر نکند بالا نشسته تا مردم او را بهتر ببیند، بلکه او را بالا نشانده اند تا بتواند مشکلات مردم را بهتر ببیند و درد آنها را حس کند.
۱۵- کسی که روی انباشتی از عواطف و احساسات مردم ایستاده و قد علم کرده که به خدا برسد نه اینکه به جایی برسد که حتی خدا را نبیند.
۱۶- کسی که بتواند از تمام امکانات منطقه ای مان استفاده بهینه ببرد نه اینکه ما را با طبیعت سرسبزی که نعمت خدادادی است محدود کند.
۱۷- کسی که یادش باشد با طبیعت بکری که داریم و با کمی تلاش و جذب گردشگر، اقتصاد شهرمان رونق بیشتری یابد.
۱۸- کسی که به جای سیاه کردن دیگران سعی بر سفید نگه داشتن خود کرده و سیاهی را از روی دیگران پاک کند.
۱۹- کسی که یادش باشد پس از تایید صلاحیت از شورای نگهبان باید صلاحیت اخلاقی از شورای مردم بگیرد نه اینکه به تهمت و اهانت به دیگران بپردازد.
۲۰- و در پایان کسی که برای رسانه به عنوان نماینده افکار عمومی ارزش قایل شده و بداند که همین رسانه ها پل ارتباطی بین مسوولین و مردم هستند.

در پایان ضمن احترام به همه نامزدهای ارجمند انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان گیلان، موسسه سوما حمایت خود را از آقایان آیت الله زین العابدین قربانی، آیت الله رضا رمضانی، حجت الاسلام سید علی حسینی اشکوری و حجت الاسلام احمد پروایی ریک اعلام می نماید و امید این می رود تا مردم شریف صومعه سرا با انتخابی دقیق و هوشمندانه فردایی روشن برای شهرمان رقم بزنند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید