×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو

مرکز اندیشه ورزی سوما در انتخابات شوراها لیستی کاملا علمی ارائه می کند

مدیرعامل موسسه سوما با اشاره به انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مرکز اندیشه ورزی سوما لیستی کاملا علمی برای انتخابات شورای شهر صومعه سرا ارائه خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، اسماعیل بلالایی ضمن اشاره به اینکه انتخابات مهمی در پیش رو داریم تاکید کرد: حضور پرشور و توام با شعور مردم در ایام انتخابات و همچنین سر صندوقهای رای گیری باعث پیشرفت کشور و مایوس شدن دشمنان نظام و انقلاب خواهد شد. وی گفت: قطعا مردم ایران با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اجازه نخواهند داد تا نقشه شوم دشمنان دیرین ایران اسلامی اجرا شود.

مدیرعامل موسسه سوما با اشاره به اینکه این موسسه در سطح کشور مجموعه ای بی نظیر است گفت: ما در این موسسه با شناسایی ظرفیتهای شهرستان سعی داریم که این ظرفیتهای بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم. وی گفت: هدف از تشکیل چنین مجموعه ای اعتلای شهرستان صومعه سرا از نظر علمی در تمامی زمینه هاست.

اسماعیل بلالایی گفت: ما در اولین گام اعضای ستاد اجرایی مرکز اندیشه ورزی سوما را انتخاب کردیم و در گام دوم پس از اعلام صلاحیت کاندیداهای شورای اسلامی شهر صومعه سرا از تمامی کاندیداهایی که تمایل داشته باشند برنامه خواهیم خواست. وی تاکید کرد: بعد از دریافت برنامه کاندیداها به صورت کاملا تخصصی به بررسی آنها از نظر علمی و عملی خواهیم پرداخت و لیستی کاملا علمی همراه با تخصص و تعهد معرفی خواهیم کرد.

بنیانگذار موسسه سوما، ضمن اشاره به اینکه باید سعی کنیم تا سطح آگاهی مردم را نسبت به مسائل مختلف بالاتر ببریم و آنها را در انتخاباتها به شناختی دقیق و منطقی رهنون سازیم تاکید کرد: متاسفانه در دوره های گذشته از این مسئله غافل شدیم و کسانی را برگزیدیم که به اعتماد مردم پاسخ مناسب ندادند. وی اظهار داشت: امروز با راه اندازی این مرکز فضا برای ورود نخبگان شهر در حوزه های مختلف تصمیم سازی و تصمیم گیری آماده شده است و امیدواریم که بتوانیم با کمک یکدیگر شاهد پیشرفت روز افزون شهرمان، شهر عالم پرور و شهید پرور صومعه سرا باشیم.

اسماعیل بلالایی با اشاره به راه اندازی سامانه مرکز اندیشه ورزی سوما گفت: این سامانه قابلیت عضوگیری و ثبت نام دارد و فقط کافیست عبارت ozv را به شماره 30005063 پیامک کنند تا همکاران ما با آنها جهت ثبت نام نهایی تماس بگیرند.

مدیرعامل موسسه سوما با تاکید بر ضرورت حضور پرشور و با شعور مردم در انتخابات به جهت عینیت بخشی «حماسه سیاسی»، که مقام معظم رهبری امسال را بحق به نام «سال حماسه سیاسی و سال حماسه اقتصادی» نامگذاری کردند، تاکید کرد: از تمامی مردم شهر و صومعه سرایهای همیشه سرافراز می خواهم تا نسبت به آینده دیارشان بی تفاوت نباشند و این بار یک انتخاب کاملا منطقی و دور از احساسات و خویشاوندی گرایی داشته باشند. وی در پایان گفت: مرکز اندیشه ورزی سوما متعلق به تک تک همشهریان بوده و این بستر برای ورود همگان آماده است تا همگی باهم به فکر فردای شهرمان باشیم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید