×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو

آمادگی مرکز اندیشه ورزی سوما برای برگزاری نشست کاملا علمی و تخصصی با کاندیداهای مجلس

اسماعیل بلالایی بنیانگذار و مدیرعامل موسسه سوما در گفتگو با سومانیوز اظهار داشت: افتخار می کنم که فرزند شهری هستم که پیشگام مبارزه با فتنه 88 بود.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، اسماعیل بلالایی مدیرعامل موسسه سوما ضمن تبریک بمناسبت میلاد باسعادت خاتم المرسلین، حضرت محمد مصطفی(ص) پیامبر بزرگوار اسلام و ششمین اختر تابناک امامت و ولایت امام جعفر صادق(ع) و با اشاره به روز اخلاق و مهروزی تاکید کرد: امیدوارم که در انتخابات پیش رو همگی با حفظ اخلاق اسلامی و عمل به منویات مقام معظم رهبری به برگزاری انتخاباتی هرچه پرشورتر کمک کنیم و با آگاهی بخشی صحیح بتوانیم ان شاء الله افرادی عالم، حکیم، شایسته و توانمند را به هر دو مجلس بفرستیم.

اسماعیل بلالایی پس از برگزاری جلسه ستاد اجرایی مرکز اندیشه ورزی سوما گفت: امروز یوم الله 8 دی برای گیلانیان علی الخصوص مردم صومعه سرا و رشت روز بزرگی است زیرا با افتخار پیش درآمد طوفان بزرگ 9 دی در سراسر کشور شدند که جدا کننده حق از باطل بود و من هم به نوبه خود افتخار می کنم که فرزند شهری هستم که پیشگام مبارزه با فتنه 88 بود. وی ضمن تاکید بر حفظ انسجام میان اقشار مختلف جامعه از تمامی آحاد مردم خواست تا با تمام توان به هر چه زیباتر شدن این ماراتن نفسگیر انتخابات در سراسر کشور کمک کنند و اجازه ندهند که خدای ناکرده رقابتها رفقتها را از میان بردارد.

بنیانگذار موسسه سوما با اشاره به نام نویسی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در شهرستان صومعه سرا افزود: مرکز اندیشه ورزی سوما که از همفکری بیش یکصد نفر از افراد تحصیلکرده و فعال برخوردار است، آمادگی برگزاری نشست های کاملا علمی و تخصصی با تمامی کاندیداهای محترم و فعال در شهرستان صومعه سرا را دارد. وی گفت: با برخی از این کاندیداها نشست هایی را در ابن باره گذاشته ایم و در حال رایزنی با سایر دوستان نیز هستیم.

اسماعیل بلالایی ضمن آرزوی موفیقت و سلامت برای تمامی مردم و مسئولان دلسوز ایران اسلامی گفت: مرکز اندیشه ورزی سوما با توجه به فعالیت و ساماندهی اعضای خود در کمیته های تخصصی، پذیرای تمامی افرادی است که قلبشان برای صومعه سرای همیشه سربلندمان می تپد است و ما نیز مشتاقانه منتظر حضور پرمهرشان هستیم. وی در پایان افزود: امیدواریم که هر چه زودتر همشهریان عزیزمان که در اقصی نقاط این گیتی پهناور زندگی می کنند دستمان را برای ساختن شهری سربلندتر از گذشته بگیرند تا شاهد سوماسرایی آباد باشیم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید