×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو
در سالروز میلاد با سعادت امام هشتم؛

تجلیل از خبرنگاران فعال سومانیوز به مناسبت روز خبرنگار

به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار و همچنین به برکت سالروز میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع) مراسم تجلیل از همکاران و خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز در دفتر این پایگاه بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، باشگاه رسانه ای سوما به عنوان اولین رسانه رسمی و مستقل شهرستان صومعه‌سرا نیز به مناسبت روز خبرنگار برآن شد ضمن تشکر از تمامی همکارانی که در طول یکسال گذشته زحمات زیادی را در جهت اطلاع رسانی و اعتلای فرهنگ شهرستان متقبل شده‌اند، از بین همکاران خود، از دو نفر از خبرنگاران فعال خود تقدیر نماید.

شورای سردبیری سومانیوز با بررسی نوع عملکرد همکاران در طول یکسال گذشته به این نتیجه رسیدند که از آقایان محمد ضائیان و سجاد آتشین به خاطر زحمات یکساله آنها در امر خطیر اطلاع رسانی و خبری در سطح استان و شهرستان به عنوان خبرنگار نمونه این پایگاه انتخاب و از آنان تجلیل به عمل آورد.

در این مراسم که با حضور برخی از اعضای شورای تحریریه سومانیوز همراه بود اسماعیل بلالایی صاحب امتیاز و مدیرعامل پایگاه خبری تحلیلی سوما نیوز ضمن تبریک خجسته میلاد امام خوبی ها امام رضا(ع) روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران واقعی علی الخصوص همکاران باشگاه رسانه ای سوما تبریک گفت و افزود: يک خبرنگار بايد به واقعيت يك رويداد دست يابد و همواره گام به گام حوادث در حوزه كاري خود حركت كند تا تحليلهاي خود را به صورت كامل و رسا ارائه دهد. وی در پایان متذکر شد: همیشه از تمامی همکارانم خواسته ام که در تنظیم اخبار و نوشتن تحلیلها هرگز از دایره انصاف و اعتدال بیرون نروند و همیشه به شعار اصلی سومانیوز یعنی «گفت شمشیر از پی حق میزنم» پایبند بوده و به خاطر منافع شخصی قلم فرسایی نکنند.

دکتر حاجتی سردبیر مرکز اطلاع رسانی سوما نیز ضمن تبریک به مناسبت سالروز تولد امام هشتم شیعیان، روز خبرنگار را به تمامی همکاران و فعالان عرصه خبری تبریک گفت و اظهار داشت: يک خبرنگار موفق باید هميشه در انعكاس رخدادها بي‌ طرفانه عمل ‌كند، چون ذات خبرنگاري مبتني بر بي‌ طرفي است. وی در پایان با اشاره به اینکه خبرنگار باید خود را به قوانين ملزم بداند افزود: خبرنگار بايد همواره در كسب اعتماد و اعتمادسازي بين خبرنگار، منابع خبري، مسئولان و مردم خود تلاش کند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید