×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو

انتخاب «نسرین بابایی» به عنوان چهره برتر (ماندگار) سال 96 سوماسرا (شهرستان صومعه سرا)

همانطور که بسیاری از همشهریان گرامی در جریانند چهارمین دوره انتخاب «چهره برتر (ماندگار) سوماسرا» در سال 96 با یک فراخوان توسط «موسسه سوما» آغاز شد و پس از بررسی های مختلف و استعلامهای لازم تعداد 9 نفر در لیست نهایی جهت شرکت در نظرسنجی مردمی قرار گرفتند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 103

چهارمین جشنواره انتخاب مردمی «چهره ماندگار سوماسرا در سال 1396»

موسسه سوما با توجه به رسالت علمی، تحقیقاتی و پژوهشی خود برآن شد تا در آخرین روزهای سال 1396 اقدام به برگزاری «چهارمین جشنواره انتخاب مردمی چهره ماندگار سوماسرا در سال 1396» نماید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 511

فراخوان موسسه سوما برای انتخاب مردمی چهره ماندگار سوماسرا در سال 1396

موسسه سوما برای چهارمین بار و با توجه به رسالت علمی، تحقیقاتی و پژوهشی خود در آخرین روزهای سال 1396 فراخوانی را جهت انتخاب کاندیداهای مردمی برای قرار گیری در لیست نهایی انتخابات چهره ماندگار سال 1396 صومعه سرا صادر کرد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 461

انتخاب «شیرینی سرای اشهدی» به عنوان نشان برتر سوماسرا در سال 96

اولین جشنواره انتخاب مردمی نشان برتر سوماسرا در سال 96 طی جشن باشکوهی و با حضور مسئولان و مردم شریف و دوست داشتنی شهرستان صومعه سرا به کار خود پایان داد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 708

اولین جشنواره سالانه انتخاب مردمی «نشان برتر سوماسرا» در سال 96

پس از برگزاری فراخوان موسسه سوما جهت معرفی و ثبت نام فروشندگان محصولات و ارائه کنندگان خدمات در سطح شهرستان صومعه سرا و استقبال بسیار خوب همشهریان از اولین جشنواره نشان برتر سوماسرا، فهرست نهایی این جشنواره آماده شد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 686

فراخوان معرفی و ثبت نام در اولین جشنواره «نشان برتر سوماسرا» در سال 96

«موسسه سوما» با توجه به رسالت علمی، تحقیقاتی و پژوهشی خود به عنوان یک موسسه دانش بنیان برآن شد تا با توجه به نامگذاری سال 1396 توسط مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، اولین جشنواره سالانه انتخاب مردمی «نشان برتر سوماسرا» را در سال 1396 برگزار نماید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 608

انتخاب استاد «فریبرز زیده سرایی» به عنوان چهره برتر (ماندگار) سال 95 سوماسرا توسط صومعه سراییها

همانطور که بسیاری از همشهریان گرامی در جریانند سومین دوره انتخاب «چهره برتر (ماندگار) سوماسرا» در سال 95 با یک فراخوان توسط «موسسه سوما» آغاز شد و پس از بررسیهای مختلف و استعلام های لازم تعداد 9 نفر در لیست نهایی جهت شرکت در نظرسنجی مردمی قرار گرفتند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 695

معرفی چهره برتر (ماندگار) سال 1395 سوماسرا در جشن میلاد حضرت علی(ع)

نتیجه «جشنواره چهره برتر (ماندگار) سوماسرا (شهرستان صومعه سرا) در سال 1395» که توسط موسسه سوما برگزار شد در روز جشن میلاد امیرالمومنین(ع) اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 480

سومین جشنواره انتخاب مردمی «چهره برتر (ماندگار) سوماسرا در سال 1395»

موسسه سوما با توجه به رسالت علمی، تحقیقاتی و پژوهشی خود برآن شد تا در آخرین روزهای سال 1395 اقدام به برگزاری جشنواره انتخاب مردمی چهره برتر (ماندگار) سوما سرا در سال 1395 نماید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 107

فراخوان موسسه سوما برای انتخاب مردمی چهره برتر (ماندگار) سوماسرا در سال 1395

موسسه سوما برای سومین بار و با توجه به رسالت علمی، تحقیقاتی و پژوهشی خود در آخرین روزهای سال 1395 فراخوانی را جهت انتخاب کاندیداهای مردمی برای قرار گیری در لیست نهایی انتخابات چهره برتر (ماندگار) سال 1395 صومعه سرا صادر کرد.مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید