×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو

افتخار می کنم که یک عضو مرکز اندیشه ورزی سوما باشم

مهندس حمیدرضا خصوصی ثانی نماینده مردم شریف صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی به دعوت موسسه سوما لبیک گفت و در دفتر این مجموعه حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، حمیدرضا خصوصی ثانی نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی عصر روز پنجشنبه طی دعوت رسمی موسسه سوما از وی در دفتر این مجموعه حاضر و پای صحبت اعضای این موسسه نشست.

در این جلسه که سه ساعت و نیم به طول انجامید اسماعیل بلالایی بنیانگذار و مدیرعامل موسسه سوما طی سخنانی از مدت زمان آغاز به کار و اهداف تشکیل موسسه گفت و از نماینده شهر بابت عضویت در این مجموعه که چند سال برای راه اندازی و آغاز بکار آن برنامه ریزی شده است دعوت نمود تا به عنوان یکی از بازوان توانمند مجموعه در جهت حل مشکلات شهر قدم بردارند.

در ادامه سایر مسئولان بخشهای مختلف موسسه سوما نیز در این جلسه به بیان مشکلات کار و دیدگاه های خود پرداختند.

حمیدرضا خصوصی ثانی در ادامه این نشست صمیمی، اصحاب قلم و رسانه را فرزندان فرزانه معرفت دانست و گفت: اگر جامعه ای بخواهد رجعت کند باید آن جامعه از جهل به علم حرکت کند اما برخی می خواهند که عکس این قضیه اتفاق بیافتد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر عشق بر کاری حاکم شود پاها جان می گیرد و قدرت می بابند. وی ادامه داد: کسی خبرنگاران را به این کار منصوب نکرده است بلکه عشق و معرفت آنها را وارد این وادی نموده است.

حمیدرضا خصوصی ثانی نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی دعوت مدیرعامل موسسه سوما بابت عضویت در این مرکز اندیشه ورزی سوما را پذیرفت و گفت: افتخار می کنم که یک عضو این مجموعه باشم و امیدوارم در طی جلسات آینده با کمک تمامی مسئولین شهرستان و اعضای این مجموعه برنامه ریزی منسجمی برای رسیدگی و حل مشکلات شهرستان صورت پذیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید