×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو

فراخوان عضو گیری مرکز اندیشه ورزی سوما در سال 1392

مرکز اندیشه ورزی سوما که با هدف ایجاد محلی برای گردهمایی و بوجود آوردن حس همدلی و همکاری در مردم شریف و فرهیخته صومعه سرا ایجاد گردیده و امیدوارست با عضوگیری و ساماندهی اعضای خود در کمیسیون های تخصصی و با انجام تحقیقات و پژوهش های لازم همگی دست به دست هم دهیم به مهر و صومعه سرای خویش کنیم آباد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، مرکز اندیشه ورزی سوما جهت عضو گیری، شناسایی و استفاده بهینه از افراد فعال و خوشفکر شهرستان صومعه سرا فراخوانی صادر کرد.

براساس این خبر متن این فراخوان بشرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز اندیشه ورزی سوما که با هدف ایجاد محلی برای گردهمایی و بوجود آوردن حس همدلی و همکاری در مردم شریف و فرهیخته صومعه سرا تشکیل شده بود امیدوارست با عضوگیری و ساماندهی اعضای خود در کمیسیون های تخصصی در زمینه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی، ورزشی و هنری به شناسایی هر چه بهتر مشکلات، کاستی ها و معضلات شهرستان پرداخته و با بررسی و انجام تحقیقات و پژوهش های لازم آن را در اختیار مسئولین خدوم و دلسوز شهرمان صومعه سرا قرار داده و همگی دست به دست هم دهیم به مهر و صومعه سرای خویش کنیم آباد.

گفتنی است تا پایان بهمن ماه 1392 اطلاعات اعضاء بررسی خواهد شد و با آنان جهت شرکت در نشست های تخصصی موسسه تماس گرفته می شود.

شرایط عمومی:

- التزام عملی به قانون اساسی
- داشتن تابعیت ایرانی
- داشتن حداقل 18 سال تمام
- حداقل مدرک دیپلم
- صاحبنظر، فعال در عرصه فعالیتهای گروهی و دارای قدرت تصمیم سازی و تصمیم گیری

گفتنی است جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت موسسه به نشانی http://souma.ir/ مراجعه و یا جهت ثبت نام اولیه کافیست عبارت OZV را به سرشماره سامانه پیامکی 30005063 پیامک نمایند.

توجه: پس از ثبت نام اولیه منتظر تماس مسئولین موسسه باشید.

در پایان لازمست اشاره نمائیم مرکز اندیشه ورزی سوما در نظر دارد جهت تقویت بنیه تحقیقاتی شهرستان در بخش های مختلف اجتماعی، تحقیقات مناسب و مفید فایده ای را تقدیم مقاصد هدف خود نماید. از این رو با بهره مندی از طیف های متفاوت فکری برآن بوده است تا با بررسی کلیه جوانب علمی و عملی هر موضوع اجتماعی اعم از فرهنگی، عمرانی و سایر موضوعات، همفکر و مشاور درخوری برای مقاصد مورد نظر باشد. امید است با اتکال به خداوند بزرگ جهت ساختن شهری آبادتر مبتنی بر توسعه، خدمات مناسبی را تقدیم شهر خود نمائیم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید