×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو

دیدار اعضای مرکز اندیشه ورزی سوما با یونس رنجکش مدیرکل امور اجتماعی استانداری گیلان

اعضای ستاد اجرایی مرکز اندیشه ورزی سوما در نشستی صمیمی با مدیرکل جدید امور اجتماعی استانداری گیلان به معرفی و ارائه فعالیتهای این موسسه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، در این نشست صمیمی که یونس رنجکش مدیرکل امور اجتماعی استان گیلان در دفتر خود در روز 24 فروردین 93 میزبان اسماعیل بلالایی، حمید رحیمی، قاسم خوش سیما و نیما حاجتی از اعضای ستاد اجرایی مرکز اندیشه ورزی سوما بود بر حمایت دولت از تشکلهای مردم نهاد تاکید شد.

اسماعیل بلالایی مدیرعامل موسسه سوما ضمن معرفی موسسه به فعالیتهای این موسسه و نحوه عملکردش پرداخت و گفت: ما در این موسسه سعی داریم با شناسایی ظرفیتهای شهرستان و استفاده بهینه از آنها راه پیشرفت و تعالی شهرمان را با کمک مردم و مسئولین خدوم هموار تر کنیم.

یونس رنجکش مدیرکل امور اجتماعی استانداری گیلان با اعلام حمایت دولت از تشکلهای مردم نهاد اظهار داشت: استانداری گیلان آماده هرگونه همکاری با این سازمانها می باشد. وی در پایان اظهار داشت: تاکنون مشابه موسسه شما که بر دانش و توسعه تاکید ویژه داشته باشد در هیچ جایی ندیده ام و امیدوارم که در انجام رسالتی که درنظر گرفته اید موفق باشید.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید