×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو

مرکز اندیشه ورزی سوما پروژه «پاکسازی تالاب صومعه‌سرا از زباله» را به فرماندار ارائه کرد

اعضای ستاد اجرایی مرکز اندیشه ورزی سوما در نشستی علمی و صمیمی با فرماندار شهرستان صومعه سرا دیدار طرح تحقیقاتی موسسه را با عنوان «پاکسازی تالاب صومعه سرا از زباله» را ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، در این جلسه که در روز سه شنبه 18 شهریور 1393 در دفتر فرماندار و با حضور رجبی فرماندار شهرستان صومعه سرا، اسماعیل بلالایی، قاسم خوش سیما، محمد رضانژاد، سجاد آتشین و المیرا فریفته از اعضای ستاد اجرایی مرکز اندیشه ورزی سوما برگزار شد پروژه موسسه تحت عنوان «پاکسازی تالاب صومعه سرا از زباله» تقدیم فرماندار شد.

اسماعیل بلالایی مدیرعامل موسسه سوما ضمن تقدیر و تشکر از زحمات فرماندار محترم به تشریح چگونگی اجرای پروژه پنجم موسسه تحت عنوان «پاکسازی تالاب صومعه سرا از زباله» پرداخت و تاکید کرد: مسئولین دلسوز شهرستان با یاری هرچه بیشتر این مجموعه کمک شایان توجهی را به ارتقای سطح فرهنگی و بهبود اوضاع جامعه می نمایند.

در این جلسه رجبی فرماندار صومعه سرا نیز ضمن تقدیر از تعیین موضوع بسیار مهم پاکسازی تالاب صومعه سرا از زباله به عنوان موضوع پروژه موسسه بر اجرای هرچه باشکوه تر این پروژه و با مشارکت حداکثری مردم و مسئولین تاکید کرد و افزود: این یک حرکت بسیار بزرگ و زیبای فرهنگی است که قطعا می تواند بازخورد مناسبی در سطح جامعه داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه فرمانداری و سایر ادارات شهرستان آماده هرگونه همکاری هستند تاکید کرد: امیدوارم حرکت بسیار شایسته شما جوانان متعهد و متخصص جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام و پیشرفت روز افزون شهرستان مستدام بماند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید