×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو

سومین جشنواره انتخاب مردمی «چهره برتر (ماندگار) سوماسرا در سال 1395»

موسسه سوما با توجه به رسالت علمی، تحقیقاتی و پژوهشی خود برآن شد تا در آخرین روزهای سال 1395 اقدام به برگزاری جشنواره انتخاب مردمی چهره برتر (ماندگار) سوما سرا در سال 1395 نماید.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، بر همین اساس برآن شدیم تا با توجه به فراخوان اعلامی جهت معرفی افراد غیرسیاسی، متعهد و تاثیرگذار شهرستان صومعه سرا به دبیرخانه جشنواره انتخاب مردمی چهره ماندگار سوماسرا در سال 1395 و پس از بررسی های مختلف بعمل آمده درخصوص اسامی دریافت شده براساس مولفه های «صومعه سرایی بودن» - «غیر سیاسی بودن» - «فعال بودن» - «متعهد بودن» و «تاثیرگذار بودن» توسط کارشناسان در کمیته های تخصصی مرکز اندیشه ورزی سوما و با استعلام از مراجع مربوطه فهرستی را آماده و آن را به معرض انتخاب شما بینندگان ارجمند بگذاریم تا با همکاری شما بزرگواران اولین جشنواره انتخاب مردمی «چهره برتر (ماندگار) سوما سرا» در سال 1395 را برای صومعه سرای همیشه سربلندمان برگزار نماییم.

عکس شماره نام توضیحات

1

هادی بابایی لیفشاگرد

مبتکر و پژوهشگر جوان

برنده جایزه دکتر ثبوتی در مسابقات ملی ساخت تجهیزات نجومی و سازنده اولین آسمان نمای دیجیتال در گیلان و گلستان

       
2

حمید حاج ملک

آتش نشان و داور فوتبال

قضاوت 13 بازی مهم در لیگ برتر فوتبال ایران

       
  3

فریبرز زیده سرایی

بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون

بخاطر بازی در فیلم ناهید (کسب جایزه از جشنواره کن)

       
  4

بتول سلطانی

 

خوشنویس برجسته

 خوشنویسی بیش از 20 جزء قرآن به خط نستعلیق

       
  5

اسدالله شفیعی

کارآفرین برتر

اولین صادرکننده سفال به اروپا در گیلان 

       
6

عباس کنعانی کتمجانی

هنرمند مبتکر

 سوخته کاری روی چوب و خالق تابلوی زیبای کنگره 8000 شهید استان گیلان

       
7

زهره مشهدعلی نیا

کارآفرین برتر کشور

 کارآفرین برتر کشوری در زمینه مرغداری بومی محلی و صنایع دستی

       
  8

عاطفه ناصح

قاری قرآن

 کسب مقام دوم کشوری در مسابقات قرآن

       
  9

سیده فایقه واقعه دشتی

شاعر، سنتوریست و خطاط

انتشار کتاب شعر «همنفس بادها»و کتاب در دست چاپ «دخترم پاییز»

لازم به ذکر است اسامی فهرست بالا از میان بیش از 40 نام انتخاب شده است و به طور قطع افراد دیگری نیز میتوانستند در این فهرست قرار بگیرند اما به دلیل محوریت ملاک هایی مانند زایش و تولید رزومه در حوزه های علمی، مذهبی، آموزشی، فرهنگی، هنری، ورزشی و ... برای شهرستان صومعه سرا در سال 1395 به ناچار از مطرح نمودن اسامی آنان معذور ماندیم.

شما میتوانید جهت شرکت در این نظرسنجی و انتخاب جشنواره «چهره برتر (ماندگار) سوماسرا» در سال 1395 فقط عدد گزینه مورد نظر خود را به شماره سامانه پیامکی 30005063 ارسال نمایید. لازم به ذکر است به دلیل جلوگیری از بعضی مسائل لطفا در انتخاب خود دقت نمایید و از هر شماره تلفن همراه منحصر بفرد فقط یک رای و آن هم فقط اولین رای ارسالی در نظرسنجی مورد قبول سامانه خواهد بود.

گفتنی است در پایان نظرسنجی که ساعت 23:59 روز 13 فروردین 96 خواهد بود به پنج نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی به قید قرعه جوایز نفیسی از طرف «موسسه سوما» اهدا خواهد شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشدمجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید