×

پیام

تابع ایمیل بطور موقت توسط مدیر ارشد غیر فعال شده است.
امروز چهارشنبه, 01 آبان 1398 - Wed 10 23 2019

منو
موسسه سوما برگزار میکند؛

اولین جشنواره سالانه انتخاب مردمی «نشان برتر سوماسرا» در سال 96

پس از برگزاری فراخوان موسسه سوما جهت معرفی و ثبت نام فروشندگان محصولات و ارائه کنندگان خدمات در سطح شهرستان صومعه سرا و استقبال بسیار خوب همشهریان از اولین جشنواره نشان برتر سوماسرا، فهرست نهایی این جشنواره آماده شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، پس از نقد و بررسی های بعمل آمده درخصوص فهرست مذکور که از بین بیش از 60 نشان(برند) فعال در سطح شهرستان صومعه سرا با معیارهایی همچون حداقل از آغاز فعالیتش 5 سال گذشته باشد - دارای پروانه کسب و یا مجوز ثبت شرکتی و ... برای فعالیت باشد - از حسن شهرت خوبی در جامعه برخوردار باشد - تعداد نفراتی که به همین واسطه مشغول به کار یا صاحب شغل شده اند - حوزه تاثیر گذاری در عرصه شهرستانی، استانی، ملی - افتخار آفرینی در حوزه کسب و کار انتخاب شدند تعداد 9 نشان (برند) که از سایرین امتیازات بیشتری کسب کرده بودند به عنوان کاندیداهای نهایی فهرست اولین جشنواره نشان برتر سوماسرا برگزیده شدند تا در معرض انتخاب مردمی قرار بگیرند.

امید است تا با همکاری شما بزرگواران اولین جشنواره انتخاب «نشان برتر سوماسرا» در سال 1396 را برای صومعه سرای همیشه سربلندمان به نحوی شایسته برگزار نماییم.

در همین راستا شما همشهری عزیز می توانید فقط عدد گزینه مربوطه به نام «نشان» یا «برند» مورد نظر خود را به شماره 30005063 پیامک نمایید

لازم به ذکر است که آخرین مهلت شرکت در این جشنواره ساعت 23:59 روز سه شنبه 6 تیرماه 1396 می باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد



مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید